Informacje dodatkowe

Kierowca międzynarodowy kat. B - .

Data wysłania: May 02, 2021

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Do: Aug 24, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Firma Montom poszukuje odpowiedzialnych

kierowców w transporcie międzynarodowym tylko z doświadczeniem udokumentowanym , minimum 6 miesięcy.

Nie wysyłam zaproszeń !!

na busy do 3,5 T (plandeka 8-ep.) spanie z tyłu lub 10 palet kurnik

Opis stanowiska:

- praca na terenie UE

- system pracy 4/1 4/2 4/4 lub 8/2,

- atrakcyjne wynagrodzenie

-200 - 220 zł dniówka

Premie za rzetelnie wykonaną prace .

Wymagania:

- prawo jazdy kat..B,

- konieczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym

- mile widziane uprawnienia ADR!

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na mail.

Prosimy o kontakt tylko osoby zdecydowane .513 331 618

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska