Informacje dodatkowe

Kierowca Międzynarodowy Kat: B - .

Data wysłania: Nov 30, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 31, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Job is expired

Opis stanowiska

Firma transportowa zatrudni pracownika na stanowisko: Kierowca międzynarodowy kat. B-Bus-UE

Zatrudniamy tylko Kierowców z Polskim obywatelstwem!!!

Opis stanowiska:

• Transport międzynarodowy

• System pracy : 4/1

• Auto typu Bus plandeka/Kontener 8/9 lub 10 palet z windą i kabiną sypialną dachową "kurnikiem"

Wymagania:

- Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca międzynarodowy

- Znajomość obiegu dokumentów CMR

- Osoba odpowiedzialna i sumienna, dbająca o powierzone mienie

Oferujemy :

- Stabilne warunki zatrudnienia

-Umowa o pracę na pełen etat. Płatny każdy dzień pracy.

-Terminowa wypłata wynagrodzenia, po zjeździe z trasy.

-Niezbędne narzędzia pracy (Navi, tel, CB radio, )

- Auto przypisane do kierowcy. Auta w bardzo dobrym stanie

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY –

Tel: 784-257-462

Kontakt w dni robocze w godz: 8-17:00

Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska