Informacje dodatkowe

Kierowca kat.B- Praca dodatkowa dla aktywnego - .

Data wysłania: May 02, 2021

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Do: Jul 31, 2021

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 3 - 4 lat

Średni

Opis stanowiska

Oferujemy dodatkową pracę dla aktywnego i energicznego Emeryta lub Rencisty w zakresie kierowania samochodem dostawczym (typu Renault Kangoo) i dowozu zamówionego towaru do naszych Klientów w okolicach do 100km od Olsztyna

Praca od poniedziałku do piątku (możliwa również sobota), 5-6 godzin dziennie

Wymagane prawo jazdy kategorii B, komunikatywność i samodzielność,

Oferta dla osób zamieszkałych w Olsztynie lub niedalekiej okolicy

Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, wynagrodzenie w zależności od ilości dni wyjazdowych w miesiącu w przedziale 2300-2500zł netto ("do ręki")

Chętnych proszę o przesyłanie swoich aplikacji przez formularz olx lub na adres mailowy: biuro(małpa)transportgroup.pl

Na obecnym etapie rekrutacji brak możliwości kontaktu telefonicznego, z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się do końca maja.

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska