Informacje dodatkowe

Kierowca kat. C chlłodnia - .

Data wysłania: Nov 30, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 PLN - 0 PLN

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 30, 2020

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni


Job is expired

Opis stanowiska

Zatrudnimy kierowców do pracy na trasach krajowych na chłodniach, codzienne zjazdy, prawo jazdy kat. C

System wynagradzania: podstawa + premia, terminowa wypłata wynagrodzeń, umowa o pracę.

Stabilne zatrudnienie

Wymagane prawo jazdy: kat. C

Telefon kontaktowy: 882 018 570

Job is expired

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Podobne oferty

Kierowcy do przewozu osób UBER oraz BOLT - Warszawa - Polska
Praca w charakterze kuriera - Warszawa - Polska
Kierowca Międzynarodowy Kat: B - Warszawa - Polska
Kierowca z własnym samochodem - Warszawa - Polska

Latest Blogs

Kontakt
Polska. Warszawa. Jeśli masz pytania lub sugestie, napisz do nas.

Zapewniamy usługi w zakresie indywidualnego doboru personelu różnego poziomu.

Nie tylko szukamy pracowników dla Twojej firmy, możemy również pomóc w ocenie i testowaniu.