Informacje dodatkowe

Kierowca BUS Międzynarodowy - Wiesław

Data wysłania: Nov 19, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 5500 - 7000

Warszawa, Mazowieckie

Do: Mar 31, 2021

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Brak

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Kierowca BUS Międzynarodowy

Firma transportowo-spedycyjna zatrudni kierowcę z prawem jazdy kat. B do transportu międzynarodowego. Trasy głównie po Europie zachodniej. Posiadamy własne nowe i w pełni sprawne auta. Nie korzystamy ze spedycji zewnętrznych, każdy kierowca jest pod opieką naszego spedytora 24/7. Dysponujemy autami 8 lub 9 paletowymi plandekami, . Auta mają duży kurnik XL

Płacimy dniówki 200zł dla kierowcy lub za kilometry kwestia dogadania . Płacimy premię za dodatkową pracę na załadunkach lub rozładunkach. Pensja wypłacana jest od razu po zjeździe kierowcy. Praca na umowę lub własna działalność - możliwość jej założenia, opłacamy ZUS oraz pokrywamy inne koszta.. Pomagamy także w jej założeniu w urzędzie. Mile widziane osoby z ADR. Praca od zaraz. Telefon +48 606814404

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska