Informacje dodatkowe

Inżynier Budowy / Kierownik kontraktu - .

Data wysłania: Jan 23, 2021

Siedlce, Mazowieckie

Do: Feb 28, 2021

Umowa o pracę

Kierownik

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Specjalizujemy się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie obiektów wielkopowierzchniowych. Tworzymy trwałe, funkcjonalne a przy tym reprezentacyjne kompleksy przemysłowe.

Opis Stanowiska

Sprawowanie bieżącego nadzoru nad powierzoną grupą pracowników i procesem realizowanych przez nią robót budowlanych,
Organizowanie i nadzór nad podwykonawcami,
Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót,
Przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
Analiza i kontrola zapotrzebowania zasobów personalnych, materiałowych i sprzętowych,
Uczestniczenie w naradach na budowie,
Kontrola nad powierzonym mieniem firmy,
Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów, bieżąca kontrola zużycia materiałów,
Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem.
Praca w biurze i na budowie

Oczekujemy

Doświadczenie przy nadzorowaniu - realizacji robót o podobnym charakterze,
Wykształcenie budowlane (preferowane wyższe),
Duże zdolności organizacyjne,
Umiejętność bezpośredniego kierowania zespołem pracowników,
Kreatywność,
Dobra organizacja pracy,
Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
Umiejętność obsługi komputera, Microsoft Windows + MS Excel + MS Outlook + AutoCad,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego,
Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
Odpowiednie narzędzia pracy, w tym telefon, laptop, samochód służbowy
Dobre i przyjazne warunki pracy,
Samodzielność w działaniu,
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz uprawnień, szkoleń, rozwoju osobistego,

Osoby zainteresowany prosimy o wysyłanie swojego CV poprzez formularz kontaktowy z adnotacją:

t. 697 831 444

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska