Informacje dodatkowe

Inteligent Future Technology - Inteligent Future Technology

Data wysłania: Feb 10, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Gliwice, Śląskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się firma Intelligent Future Technology poszukuje pracowników do zespołu sprzedażowego B2B, którego zadaniem jest pozyskiwanie klienta biznesowego i sprzedaż innowacyjnych udogodnień dla firm.

Jeśli:

masz dobrą dykcję,

miłe usposobienie,

dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność prowadzenia rozmów,

nie boisz się nowych wyzwań,

lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo,

jesteś wytrwały i cierpliwy w realizacji celu,

to szukamy właśnie Ciebie!

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest konieczne, wszystkiego Cię nauczymy.

Co oferujemy:

stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

pracę ambitnym, dynamicznym zespole,

atrakcyjny system premiowania.

Company Overview

Częstochowa, Śląskie, Polska