Informacje dodatkowe

Hotel Gołębiewski zatrudni Cukiernika/piekarza - .

Data wysłania: May 01, 2021

Inny, Śląskie

Do: Jul 30, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Opis stanowiska

Hotel Gołębiewski w Wiśle zatrudni na pełny etat Cukiernika / piekarza oraz osobę na stanowisko sprzątająca.

Mile widziane doświadczenie w branży. Wisła, Śląskie

Proszę o kontakt na adres mailowy lub pod numerem telefonu 503 011 951

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska

Podobne oferty

Pracownik produkcji - Kalisz - Polska
Kasjer/kasjerka - Wrocław - Polska
Kierownik działu spożywczego/przemysłowego - Wrocław - Polska
Pracownik działu technicznego - Szczecin - Polska
Zatrudnię kelnerkę/a w restauracji w Kalwarii - Inny - Polska