Informacje dodatkowe

Fakturzysta Kasjer Magazynier - EUROCASH S.A

Data wysłania: Jul 07, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Tczew, Pomorskie

Do: Aug 28, 2020

Umowa o pracę

Specjalista

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie:
Miejsce pracy: Starogard Gdański (pomorskie)
Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
Każdą niedzielę wolną od pracy,
Pracę w systemie 2-zmianowym,
Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę.

A z niespodzianek ;-)

Karty podarunkowe,
Paczki na święta,
Kolonie, stypendia i konkursy dla dzieci pracowników.

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie dofinansujemy Tobie kartę Multisport/Ok System.

W ramach rozrywki zaprosimy Cię na pikniki rodzinne i spotkania integracyjne.
Na co dzień będziesz zajmować się:

Obsługą kasową klientów,
Dbaniem o ekspozycję towarów na półkach,
Pracami magazynowymi

posiadasz aktualną książeczkę sanepidu,
masz uprawnienia na wózki widłowe UDT - mile widziane,
jesteś pozytywną, zaangażowaną osobą,

Oczekujemy:

rzetelności,
punktualności,
zaangażowania w realizację zadań,
doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane ;)

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Company Overview

Inny, Wielkopolskie, Polska

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych i szybko zbywalnych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspiera... Read More