Informacje dodatkowe

Elektryk/Pomocnik elektryka/Elektromonter - .

Data wysłania: Nov 30, 2020

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Zapraszam do współpracy osobę ambitną, oczekującą rozwoju zawodowego i dobrych zarobków. ELEKTRYK /ELEKTROMONTER

WYKONUJEMY:

- instalacje elektryczne i teletechniczne na dużych i średnich obiektach.

OFERUJEMY:

- bardzo dobre zarobki,

- premię za zaangażowanie i przedterminową realizację celów,

- wypłatę diety za każdy dzień pracy na terenie kraju,

- potrzebne narzędzia pracy,

- kursy techniczne,

- certyfikowane szkolenia ,

- atmosferę pracy z miłym zespołem.

MILE WIDZIANE:

- uprawnienia SEP, do pracy z energią elektryczną do i powyżej 1 kV,

- prawo jazdy kat. B,

- pracowitość, zaangażowanie, uczciwość,

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

T. 692 081 385

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska