Informacje dodatkowe

Elektryk / Pomocnik elektryka - .

Data wysłania: Dec 06, 2020

Inny, Pomorskie

Do: Dec 30, 2020

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Zatrudnię elektryka lub pomocnika elektryka (mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku)
Praca w większości na terenie trójmiasta zapewniam dojazd.

17 zł/godz. brutto

Wskazana duża samodzielność w powierzonych pracach.

Stawka godzinowa w zależności od doświadczenia i zaangażowania.

Wymagane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

t. 537 389 197

ELEKTRO ENERG

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska