Informacje dodatkowe

Elektryk Elektromonter pomocnik - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Radom, Mazowieckie

Do: Mar 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Firma elektroinstalacyjna obecna na rynku od 2013 roku zatrudni samodzielnego elektryka, pomocnika elektryka bądz samodzielną brygadę. Praca na terenie Radomia i okolic.

Wymagania:

Elektryk: Uprawnienia SEP, Prawo jazdy kat.B, doświadczenie, umiejętność czytania projektów, samodzielność, dyspozycyjność

Pomocnik elektryka: Osoba po szkole chętna do przyuczenia do zawodu posiadająca podstawowe chęci pracy

Firma oferuje:

Umowa o prace pełny etat

Samochód firmowy

Ubrania robocze

t 724 491 136

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska