Informacje dodatkowe

Elektromonter Elektryk - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Inny, Małopolskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Firma elektroinstalacyjna zatrudni elektromontera. Poszukuję osób na stanowisko elektromonter,

Wymagania:

-Uprawnienia SEP do 1Kv

-Wykształcenie Elektryk lub pokrewne

-Udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektromonter lub elektryk min 2 lata

-Umiejętność czytania rysunków tech. oraz korzystanie z dokumentacji technicznej.

-Prawo jazdy kat .B

-Rzetelne podejście do powierzonych zadań

-Brak przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy na stanowisku elektromonter

Oferuję:

-Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

-Zakwaterowanie oraz transport

Jesteśmy także zainteresowani nawiązaniem współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

t. 515 845 763

Realizujemy montaże instalacji elektrycznych głównie w nowych obiektach mieszkalnych na terenie Krakowa.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu.

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska