Informacje dodatkowe

CH Korona Wykładanie towaru - .

Data wysłania: Dec 06, 2020

Wrocław, Dolnośląskie

Do: Jan 09, 2021

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Agencja Doradztwa Personalnego Mirth (nr certyfikatu 11403) dla jednego ze swoich klientów z Wrocławia poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Wykładanie towaru

Miejsce: C.H. Korona
Godziny pracy:

7:00-15:00 lub 14:00-22:00 lub 22:00-6:00 (elastyczny grafik do ustalenia)

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy przy wykładaniu towaru oraz obsłudze stoisk w Sklepie Auchan w CH Korona. Praca polega na zatowarowaniu sklepu lub obsłudze klienta na stoisku. Praca na elastyczny grafik - Sam/a dobierasz sobie godziny pracy, w jakich chcesz pracować, nie wymagamy minimalnej ilości godzin w miesiącu do przepracowania!

Oczekujemy:
• Aktualnej książeczki sanepidowskiej

• Gotowości do lekkiej pracy fizycznej

• Mile widziani studenci

Oferujemy:
• 17 zł netto za godzinę - student

• 13 zł netto - ZUS
• Pracę na umowę zlecenie
• Wynagrodzenie wypłacane po przepracowanym tygodniu
• Elastyczny grafik

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanie CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska