Informacje dodatkowe

Brukarz z doświadczeniem - .

Data wysłania: Feb 07, 2021

Inny, Śląskie

Do: Aug 31, 2021

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Średni

Opis stanowiska

Zatrudnie brukarza z doświadczeniem Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od umiejętności

Oczekiwania:
- stawianie obrzeży, krawężników, palisady
- przygotowanie podłoża pod kostkę
- układanie i docinanie kostki
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność obsługi koparko-ladowarki lub minikoparki będzie dodatkowym atutem
Projekty u prywatnych inwestorów
Praca od Marca
Praca w obrębie 50 km od Krzepic.
Zainterowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 608 022 827 Krzepice, Śląskie

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska