Informacje dodatkowe

BIO - Kierownik Zmiany - Carrefour Polska Sp z o.o.

Data wysłania: Apr 26, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Jul 30, 2020

Kontrakt B2B

Kierownik

Doświadczenie: 1 - 2 lat

Diploma

Opis stanowiska

200 m BIO-atmosfery, bogaty asortyment specjalnych produktów, klimatyczny showroom i kącik kawowy, ludzie z pasją.

  • Twoją pasją jest zdrowy styl życia i wiesz, co jesz,
  • masz już doświadczenie w zarządzaniu sklepem,
  • odnajdujesz się w roli lidera,
  • jesteś osobą otwartą i kreatywną, lubiącą kontakt z klientami.

  • zapewniasz codzienne funkcjonowanie BIO-sklepu (przyjęcie i ekspozycja towarów, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o porządek),
  • aktywnie słuchasz klientów i reagujesz na ich BIO-potrzeby,
  • dbasz o relacje z lokalną społecznością,
  • promujesz sklep w mediach społecznościowych oraz organizujesz eventy,
  • wspólnie z zespołem realizujesz założone cele.

Dlaczego warto z nami współpracować

Mamy dla Ciebie:

  • możliwość połączenia pracy z Twoimi BIO-zainteresowaniami,
  • pracę w nowoczesnym i innowacyjnym sklepie na polskim rynku,
  • udział w BIO-eventach i szkoleniach,
  • umowę o pracę i konkretne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • dodatkowo: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska

W Polsce działamy od ponad 20 lat. Każdego dnia podejmujemy decyzje na miarę handlowców i dbamy o relacje z klientami, na każdym stanowisku. Chcemy łączyć tradycyjną pasję do handlu z innowacjami. Jak to możliwe? Doceniając indywidualność każd... Read More