Informacje dodatkowe

Asystent/ka Działu Marketingu - .

Data wysłania: Nov 30, 2020

Warszawa, Mazowieckie

Do: Dec 30, 2020

Umowa o pracę

Asystent

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Brak

Job is expired

Opis stanowiska

Asystent/ka Działu Marketingu

Opis firmy:

Firma JJ Management to właściciel marki ADBL, producent produktów do profesjonalnej pielęgnacji pojazdów. Młoda, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, z energicznym zespołem.

Opis stanowiska:

Poszukujemy samodzielnej, zorganizowanej i dokładnej osoby na stanowisko Asystenta/ki w Dziale Marketingu.

Zakres obowiązków:

- współtworzenie i weryfikacja treści etykiet produktów i opisów na stronie internetowej;

- opieka nad stroną internetową – aktualizacja zawartości;

- pomoc przy organizacji eventów w Polsce i zagranicą (kontakt z targami);

- prowadzenie ewidencji materiałów targowych (meble itp.);

- kontakt i poszukiwanie dostawców materiałów marketingowych (etykiet, gadżetów);

- porządkowanie bazy danych materiałów związanych z produktami;

- przygotowanie i weryfikacja ofert marketingowych we współpracy z grafikiem.

Wymagania wobec osób ubiegających się o to stanowisko:

- doświadczenie na podobnym stanowisku;

- doskonała znajomość języka polskiego;

- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z zagranicznymi targami);

- mile widziana znajomość WordPress;

- komunikatywność i kreatywność;

- umiejętność planowania;

- „otwarta głowa” – umiejętność pracy w zespole, ale jednocześnie samodzielność w realizacji zleconych zadań;

- precyzyjność i dokładność w wykonywaniu pracy;

- wysoki poziom kultury osobistej.

W zamian za zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji oferujemy:

- umowa o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym;

- pracę w stałym czasie (poniedziałek – piątek, 8:00 – 16:00);

- interesującą pracę w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres mailowy dopiskiem ASMA/1120 lub poprzez portal ogłoszeniowy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

t. 530 178 305

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez JJ Management Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Company Overview

Warszawa, Mazowieckie, Polska