Informacje dodatkowe

Asystent / Asystentka prawny - .

Data wysłania: May 01, 2021

Siedlce, Mazowieckie

Do: Jul 30, 2021

Umowa o pracę

Asystent

Doświadczenie: Mniej niż 1 rok

Średni

Opis stanowiska

Spółka JAGODNE specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie konstrukcji budowlanych w sektorze przemysłowym, komercyjnym i użyteczności publicznej.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka prawny/-a w Jagodne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Obowiązki:

redagowanie, edycja i formatowanie dokumentów;
dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
organizacja podróży służbowych oraz prowadzenie kalendarza spotkań;
inne prace administracyjne i biurowe

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) - kryterium opcjonalne;
wymagane doświadczenie w biznesowym środowisku na stanowisku administracyjnym - kryterium opcjonalne;
znajomość obsługi pakietu MS Office;
skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv za pośrednictwem platformy olx bądź kontakt telefoniczny pod numerem wskazanym w niniejszym ogłoszeniu.

tel 500 319 229

Company Overview

Konin, Wielkopolskie, Polska