Informacje dodatkowe

Analityk ds. e-commerce (CRM) - SMART - HR

Data wysłania: May 15, 2020
Miesięczne wynagrodzenie: 0 - 0

Warszawa, Mazowieckie

Do: Jun 25, 2020

Specjalista

Doświadczenie: Brak doświadczenia

Brak

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

Aktywny udział we wdrażaniu i rozwoju systemu CRM oraz administrowanie systemem klasy ERP w obszarze sprzedażowym,
Inicjowanie i projektowanie procesów sprzedażowych i obsługi klienta,
Przygotowanie podsumowań kampanii wraz z wnioskami i ich prezentacja,
Wdrażanie i wparcie użytkowników w zakresie pracy z systemem CRM, szkolenia i weryfikacja prawidłowości wykorzystywania narzędzi,
Przygotowanie narzędzi, raportów, analiz i rekomendacji w obszarze sprzedaży, marży, controllingu, zakupów i zapasów,
Przedstawienie propozycji optymalizowania działań i zwiększania efektywności w różnych obszarach funkcjonowania organizacji,
Identyfikację potencjałów sprzedażowych na potrzeby kampanii CRM, przygotowanie i segmentację bazy klientów,
Ścisłą współpracę z działem Sprzedaży oraz Marketingu.

Od kandydatów oczekujemy:

Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy analitycznej w obszarze sprzedaży,
Znajomość digitalowych narzędzi wspierających sprzedaż,
Doświadczenia pracy z systemami ERP i CRM,
Wysokich umiejętności analitycznych, komunikatywności w prezentowaniu przygotowaniu analiz,
Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office, a w szczególności MS Excel, oraz Power Point
Znajomości VBA lub SQL, co będzie dodatkowym atutem,
Skrupulatności.

Pracodawca oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
Ścieżkę rozwoju zawodowego, opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
Niezbędne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę.
www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Company Overview

Katowice, Śląskie, Polska

Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników, optymalizacja zatrudnienia, systemy motywacyjne i precyzyjne zarządzanie kadrami to wyzwania, przed jakimi staje każda firma, która chce się rozwijać. Można im sprostać z sukcesem, lecz wymag... Read More