Blog Detail

praca-w-polsce_947.jpg

Oferty pracy praca w Polsce - opłacalna czy nie

Każdy dąży do dobrobytu finansowego i do tego stara się znaleźć dobrze płatną pracę. Niestety na Ukrainie jest to dość trudne, zwłaszcza dla osób, które osiągnęły wiek emerytalny lub nie mają dobrej specjalizacji.

Dlatego zarabianie pieniędzy w Polsce jest często doskonałym wyjściem, zwłaszcza, że ​​aby dostać pracę za granicą, wystarczy zgłosić się do rzetelnej agencji pracy. Niezależne wyszukiwanie często kończy się niepowodzeniem z powodu nieznajomości wszystkich subtelności lub niemożności prawidłowego skomponowania CV.

W porównaniu z zarobkami pracowników fizycznych na Ukrainie, w Polsce mogą spodziewać się znacznie wyższych zarobków. Np. praca sprzątaczki w Polsce najczęściej odbywa się na zmiany, wynagrodzenie naliczane jest za godzinę, a za nadgodziny płaci się osobno. Warunki pracy pozwalają na korzystanie z nowoczesnego sprzętu, który znacznie ułatwia sprzątanie, ogólnie nawet bez pewnego doświadczenia można zarobić przyzwoite pieniądze.

Praca i pobyt w Polsce – jakie warunki oferują pracodawcy?

Wielu naszych rodaków boi się nieznanego, według opowieści krewnych lub znajomych może być błędne wyobrażenie o warunkach życia i wymaganiach wobec pracowników. Międzynarodowa polska agencja pracy Jobsforsoul oferuje obopólnie korzystne warunki współpracy dla osób poszukujących pracy. Zadbamy o wszystko, zapewnimy:

pomoc w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów do wyjazdu za granicę i ubiegania się o pracę;
usługi otwierania rachunku bankowego w Polsce do miesięcznej listy płac;
oficjalne zatrudnienie, dojazd do miejsca pracy, komfortowe zakwaterowanie w hostelach, apartamentach lub domach.

Przez cały okres zatrudnienia i oferty pracy w Polsce nasi pracownicy udzielają wszelkiego rodzaju wsparcia informacyjnego i prawnego, z wyłączeniem naruszeń warunków umowy o pracę.

Wynagrodzenie pracy w Polsce następuje zgodnie z umową o pracę, naliczane jest za każdą godzinę. Jednocześnie odrębnie opłacane są nocne zmiany i praca w godzinach nadliczbowych. Wynagrodzenie przelewane jest raz w miesiącu na kartę bankową. Mieszkanie jest często opłacane przez pracodawcę, niektóre firmy zapewniają posiłki lub dobry rabat na nie, co może znacznie obniżyć koszty.

Jakie zawody są najbardziej poszukiwane w Polsce?

Rynek pracy naszego geograficznego sąsiada z Unii Europejskiej nieustannie potrzebuje pracowników i osób o specjalnościach pracy, a także sektora usług. Podobieństwo naszych języków sprawia, że ​​okres adaptacyjny jest krótki, jeśli pracownik wykaże pracowitość i chęć do nauki, może liczyć na awans z wyższym wynagrodzeniem. Kandydaci z Ukrainy zawsze mogą znaleźć dla siebie odpowiedni wakat. Praca oferty pracy w mieście Swarzędz, Częstochowa, Szczecin w produkcji, pracach rolniczych oraz w sektorze usług przyniesie stabilny dochód i pewność na przyszłość.

Zatrudnienie w Polsce to wielka szansa dla tych kategorii ludności Ukrainy, które nie mogą znaleźć godnego wynagrodzenia za swoją pracę w naszym kraju. Należą do nich emeryci, osoby bez doświadczenia zawodowego, studenci itp. W Polsce mogą liczyć na dobre zarobki i perspektywy dalszych podwyżek. Ważne jest, aby skontaktować się z zaufaną agencją o nienagannej reputacji. Na Ukrainie jest to firma Jobsforsoul.com, która ma duże doświadczenie na rynku pracy, oraz w Polsce jest to firma Jsservices.pl

Kontakt
Polska. Warszawa. Jeśli masz pytania lub sugestie, napisz do nas.

Zapewniamy usługi w zakresie indywidualnego doboru personelu różnego poziomu.

Nie tylko szukamy pracowników dla Twojej firmy, możemy również pomóc w ocenie i testowaniu.