Blog Detail

praca_171.jpg

Dodaj oferty pracy za darmo!

Na portalu pracy jsservices.pl możesz dodawać oferty pracy za darmo.

Liczba wolnych miejsc pracy jest ograniczona. W płatnych pakietach możesz wybrać wymaganą liczbę ofert pracy do opublikowania na stronie.

W przypadku małych firm i firm, które dopiero rozpoczynają działalność, szczególnie ważne jest, aby nie wydawać pieniędzy na publikowanie ofert pracy, ponieważ są to dodatkowe miesięczne wydatki.

W małych firmach potrzeba nowych pracowników nie jest duża, ważne jest, aby znaleźć odpowiedzialnych i profesjonalnych pracowników w odpowiednich specjalnościach. Dlatego poszukiwanie pracowników i zamieszczanie ogłoszeń o pracę na tablicach ogłoszeń nie przyniesie dobrych rezultatów, a publikowanie ofert pracy na płatnych portalach z ofertami pracy jest bardzo drogie i nie ma gwarancji, że znajdziesz odpowiedniego specjalistę.

Praca i oferty pracy - JSservices.pl

Pozostałe funkcje opisane poniżej są bezpłatne dla wszystkich pakietów. Różnimy się tym od innych portali i stron dla osób poszukujących pracy i ofert pracy.

1. Na naszym portalu każdy pracodawca, firma, niezależnie od wybranego pakietu, może bezpłatnie publikować zdjęcia i filmy w opisie swojej firmy oraz w opisie oferty pracy.

2. Pracodawca, firma, niezależnie od wybranego pakietu, może bezpłatnie przeglądać portfolio, CV kandydatów, wyszukiwać kandydatów według miast i innych kategorii na stronie.

3. Pracodawca i kandydat do pracy mogą korespondować ze sobą na stronie w swoim panelu zarządzania profilem.

Kontakt
Polska. Warszawa. Jeśli masz pytania lub sugestie, napisz do nas.

Zapewniamy usługi w zakresie indywidualnego doboru personelu różnego poziomu.

Nie tylko szukamy pracowników dla Twojej firmy, możemy również pomóc w ocenie i testowaniu.